Про нас

Компанія «Украмер» є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні стоматологічних матеріалів компанії “PRIME DENTAL MANUFACTURING, INC”, США, які випускаються під торговою маркою «Прайм-Дент». На ринку США вони представлені вже більше 15 років і експортуються в багато країн світу. В асортименті продукції, що випускається: композити хімічного та світлового твердіння, стіклоіномерні цементи, бондінг, текучі композити, протравлювальні гелі, ортодонтичні адгезиви і т.д. Вся продукція має міжнародний сертифікат якості ISO, сертифікат CЄ.

Матеріали Прайм-Дент розроблені і широко застосовуються в стоматологічній практиці і не вимагають спеціальної підготовки лікаря. При цьому досягаються результати, що задовольняють високим естетичним вимогам.

Цінові характеристики матеріалів Прайм-Дент роблять їх конкурентоспроможними порівняно з матеріалами Європейського виробництва і доступними для клінік всіх рівнів.

Ми сподіваємося, що наша пропозиція допоможе Вам ефективно та економно вирішувати багато завдань, які виникають у Вашій повсякденній роботі.