Стоматологічні бори "MDT"

Стоматологічні алмазні бори “MDT” в асортименті

Компанії MDT (Micro Diamond Technologies) є виробником високоякісних борів для стоматологів різних спеціалізацій: терапевтів, хірургів та ортопедів та зубних техніків.

Як виробник, компанія MDT розуміє всю важливість досягнення високої якості алмазного інструментарію і тому застосовує у виробництві тільки високоякісні матеріали і природні алмази високої чистоти. Алмазні бори виготовляються методом гальванопластики. Алмазні зерна щільно нанесені на основу з високоміцної нержавіючої сталі виробництва Швейцарії. В якості абразиву використовується тільки природний алмаз, який має високу твердість, густину та чистотою. В процесі обробки у верхній кромці алмазного покриття відбуваються мікросколюваня, які створюють нові ріжучі грані. Це властивість називається самозагострювання. Даний процес продовжує термін служби алмазного інструмента, при цьому його геометрична форма не змінюється.

Компанія MDT постійно співпрацює з провідними світовими стоматологічними клініками і виробничими підприємствами і традиційно вкладає великі кошти в профільні дослідження і розробки. Так, фахівцями MDT розроблений спеціальний процес сполучного покриття Triton, який більш ніж в 2 рази збільшує міцність зчеплення алмазу. Саме це покриття дозволяє випускати грубозернисті бори (маркування зеленого і чорного кольору), що використовуються для попереднього і грубого шліфування, препарування порожнин, коронкової частини, зняття великого обсягу матеріалу. Крім того, сполучна Triton підвищує ріжучі властивості і зносостійкість борів. Важливо, що весь процес виробництва алмазного інструментарію комп’ютеризований, що дозволяє контролювати кожен етап виготовлення продукції і добиватися стабільного і високої якості кінцевого виробу.

Технології виготовлення, розроблені MDT, забезпечують високу швидкість препарування як одну з найважливіших характеристик алмазного обертового інструментарію, оскільки швидке препарування полегшує роботу, зводить до мінімуму тиск бору на препаріруемий зуб, а отже тиск на роторну групу наконечника.

Продукція сертифікована та офіційно зареєстрована в Україні.